Heren 1
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | Hockeyclub Alkemade H1 |
|
uit | route | |||
2 jun | Hockeyclub UNO H1 |
|
13:10 | 14:45 | uit | route | |
9 jun | MHC de Kikkers H1 |
|
13:45 | 14:45 | thuis | Veld 1 | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Soest H1 | 15 | 38 | 12 | 2 | 1 | 63 | 21 | 0 |
2 | Eemvallei H1 | 15 | 36 | 11 | 3 | 1 | 68 | 28 | 0 |
3 | Mijdrecht H1 | 15 | 36 | 11 | 3 | 1 | 63 | 29 | 0 |
4 | UNO H1 | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 61 | 43 | 0 |
5 | Spitsbergen H1 | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 57 | 45 | 0 |
6 | Kikkers H1 | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 40 | 48 | 0 |
7 | Alkemade H1 | 15 | 15 | 5 | 0 | 10 | 29 | 57 | 0 |
8 | IJburg H1 | 15 | 12 | 4 | 0 | 11 | 31 | 53 | 0 |
9 | Uitgeest H1 | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 12 | 78 | 0 |
10 | Rijnvliet H1 | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 24 | 46 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Mijdrecht H1 | Eemvallei H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Soest H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kikkers H1 | UNO H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Rijnvliet H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | Uitgeest H1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Soest H1 | Kikkers H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | IJburg H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | Spitsbergen H1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Alkemade H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | Mijdrecht H1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Soest H1 | UNO H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Mijdrecht H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | Eemvallei H1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Rijnvliet H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kikkers H1 | Uitgeest H1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Mijdrecht H1 | Alkemade H1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | IJburg H1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | Soest H1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Kikkers H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | Spitsbergen H1 | (7-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Kikkers H1 | Eemvallei H1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | IJburg H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Mijdrecht H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Rijnvliet H1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | UNO H1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Mijdrecht H1 | Kikkers H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | Soest H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | Alkemade H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Uitgeest H1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Spitsbergen H1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Kikkers H1 | IJburg H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | UNO H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Alkemade H1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Mijdrecht H1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | Eemvallei H1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Mijdrecht H1 | Uitgeest H1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | Kikkers H1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | UNO H1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | Rijnvliet H1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Soest H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Kikkers H1 | Spitsbergen H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | IJburg H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Mijdrecht H1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | Eemvallei H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Alkemade H1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Uitgeest H1 | Alkemade H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | IJburg H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | Kikkers H1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Spitsbergen H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | Mijdrecht H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Mijdrecht H1 | UNO H1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | Rijnvliet H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Uitgeest H1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kikkers H1 | Soest H1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Eemvallei H1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | UNO H1 | Soest H1 | (3-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | Kikkers H1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Mijdrecht H1 | IJburg H1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Spitsbergen H1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Eemvallei H1 | Alkemade H1 | (11-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Alkemade H1 | Mijdrecht H1 | (1-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | Eemvallei H1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kikkers H1 | Rijnvliet H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Uitgeest H1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | UNO H1 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Eemvallei H1 | Kikkers H1 | (9-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijnvliet H1 | Soest H1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | UNO H1 | Uitgeest H1 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | IJburg H1 | Alkemade H1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Mijdrecht H1 | Spitsbergen H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Kikkers H1 | Mijdrecht H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Uitgeest H1 | Rijnvliet H1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alkemade H1 | UNO H1 | (5-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Soest H1 | Eemvallei H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen H1 | IJburg H1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema van de poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Alkemade H1 | Spitsbergen H1 | 0:00 | Hertogspark | ||||||
Mijdrecht H1 | Soest H1 | 0:00 | Sport- en recreatiep. | ||||||
UNO H1 | Rijnvliet H1 | 14:45 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
Eemvallei H1 | Uitgeest H1 | 14:45 | Sportpark Caraiben | ||||||
IJburg H1 | Kikkers H1 | 15:00 | IJburg | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Rijnvliet H1 | Eemvallei H1 | 14:45 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
Kikkers H1 | Alkemade H1 | 14:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
Soest H1 | IJburg H1 | 14:45 | Sportpark Bosstraat | ||||||
Uitgeest H1 | Mijdrecht H1 | 14:45 | Sportpark 'De Koog' | ||||||
UNO H1 | Spitsbergen H1 | 14:45 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Alkemade H1 | Soest H1 | 0:00 | Hertogspark | ||||||
Mijdrecht H1 | Rijnvliet H1 | 0:00 | Sport- en recreatiep. | ||||||
Spitsbergen H1 | Kikkers H1 | 14:45 | Sportpark De Groene Velden | ||||||
Eemvallei H1 | UNO H1 | 14:45 | Sportpark Caraiben | ||||||
IJburg H1 | Uitgeest H1 | 15:00 | IJburg |