Dames 1
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | MHC Roden D1 |
|
11:45 | 12:45 | thuis | Veld 1 | |
2 jun | Mixed Hockey Club Leeuwarden D1 |
|
11:45 | 12:45 | uit | route | |
9 jun | GoorseMHC D1 |
|
11:45 | 12:45 | thuis | Veld 1 | |
16 jun | HC Ares D1 |
|
11:45 | 12:45 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Almelo D1 | 18 | 44 | 14 | 2 | 2 | 64 | 25 | 0 |
2 | Leeuwarden D1 | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 47 | 22 | 0 |
3 | Spitsbergen D1 | 18 | 38 | 11 | 5 | 2 | 72 | 44 | 0 |
4 | Lelystad D1 | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 54 | 23 | 0 |
5 | Roden D1 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 32 | 24 | 0 |
6 | Drienerlo D1 | 18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 39 | 43 | 0 |
7 | Ares D1 | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 30 | 36 | 0 |
8 | Westerduiven D1 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 46 | 58 | 0 |
9 | HCHN D1 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 51 | 70 | 0 |
10 | Goor D1 | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 28 | 65 | 0 |
11 | Barneveld D1 | 18 | 15 | 3 | 6 | 9 | 35 | 60 | 0 |
12 | Zutphen D1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 29 | 57 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | Westerduiven D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | HCHN D1 | (4-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Almelo D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Spitsbergen D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Roden D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leeuwarden D1 | Ares D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Drienerlo D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Lelystad D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Zutphen D1 | (7-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Barneveld D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Goor D1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Barneveld D1 | Spitsbergen D1 | (1-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Roden D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Leeuwarden D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Westerduiven D1 | (4-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Goor D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zutphen D1 | Almelo D1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Goor D1 | Lelystad D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leeuwarden D1 | Drienerlo D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Barneveld D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | HCHN D1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Zutphen D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Ares D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | Roden D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Leeuwarden D1 | (4-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Goor D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Ares D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Westerduiven D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Spitsbergen D1 | (6-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Goor D1 | Barneveld D1 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | HCHN D1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leeuwarden D1 | Zutphen D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Lelystad D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Almelo D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Drienerlo D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | Goor D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Lelystad D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Ares D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Westerduiven D1 | (7-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Roden D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Leeuwarden D1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Ares D1 | Zutphen D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Barneveld D1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | HCHN D1 | (0-0)postponed | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Spitsbergen D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leeuwarden D1 | Almelo D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Drienerlo D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Barneveld D1 | Drienerlo D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Westerduiven D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Goor D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Leeuwarden D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Ares D1 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zutphen D1 | Lelystad D1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Lelystad D1 | HCHN D1 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Zutphen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | Spitsbergen D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Almelo D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leeuwarden D1 | Roden D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Westerduiven D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | Barneveld D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Goor D1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Ares D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Lelystad D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Drienerlo D1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024 | |||||||||
.. | Goor D1 | HCHN D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leeuwarden D1 | Goor D1 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Drienerlo D1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Lelystad D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Ares D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Barneveld D1 | (2-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Zutphen D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | HCHN D1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Spitsbergen D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Almelo D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | Westerduiven D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Leeuwarden D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Roden D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leeuwarden D1 | Lelystad D1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | Ares D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Drienerlo D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Zutphen D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | HCHN D1 | (5-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | Barneveld D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Zutphen D1 | Spitsbergen D1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Drienerlo D1 | Leeuwarden D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Roden D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Almelo D1 | (1-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Westerduiven D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Goor D1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Goor D1 | Drienerlo D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Lelystad D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Zutphen D1 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leeuwarden D1 | Barneveld D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Almelo D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Spitsbergen D1 | HCHN D1 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Drienerlo D1 | Ares D1 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barneveld D1 | Goor D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zutphen D1 | Leeuwarden D1 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Almelo D1 | Spitsbergen D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Westerduiven D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HCHN D1 | Roden D1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leeuwarden D1 | HCHN D1 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Goor D1 | Zutphen D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westerduiven D1 | Spitsbergen D1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roden D1 | Almelo D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ares D1 | Barneveld D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Lelystad D1 | Drienerlo D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema van de poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Drienerlo D1 | Westerduiven D1 | 12:45 | Universiteit Twente, Sportcentrum | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Almelo D1 | Leeuwarden D1 | 12:45 | Sportpark Hinseveld | ||||||
Spitsbergen D1 | Roden D1 | 12:45 | Sportpark De Groene Velden | ||||||
HCHN D1 | Goor D1 | 12:45 | Sportpark Gagelman | ||||||
Barneveld D1 | Lelystad D1 | 12:45 | Wethouder Rebellaan | ||||||
Zutphen D1 | Ares D1 | 12:45 | Zuidveen | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Ares D1 | HCHN D1 | 12:45 | Sportpark 'Nagelpoel' | ||||||
Lelystad D1 | Zutphen D1 | 12:45 | Sportpark Langezand | ||||||
Westerduiven D1 | Roden D1 | 12:45 | Westsingel | ||||||
Leeuwarden D1 | Spitsbergen D1 | 12:45 | Sportpark Kalverdijkje | ||||||
Goor D1 | Almelo D1 | 12:45 | Sportpark Rubensstraat | ||||||
Drienerlo D1 | Barneveld D1 | 12:45 | Universiteit Twente, Sportcentrum | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Roden D1 | Leeuwarden D1 | 0:00 | Gem. Sportpark | ||||||
Zutphen D1 | Drienerlo D1 | 12:45 | Zuidveen | ||||||
Almelo D1 | Ares D1 | 12:45 | Sportpark Hinseveld | ||||||
Spitsbergen D1 | Goor D1 | 12:45 | Sportpark De Groene Velden | ||||||
Westerduiven D1 | Barneveld D1 | 12:45 | Westsingel | ||||||
HCHN D1 | Lelystad D1 | 12:45 | Sportpark Gagelman | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Lelystad D1 | Almelo D1 | 12:45 | Sportpark Langezand | ||||||
Drienerlo D1 | HCHN D1 | 12:45 | Universiteit Twente, Sportcentrum | ||||||
Goor D1 | Roden D1 | 12:45 | Sportpark Rubensstraat | ||||||
Ares D1 | Spitsbergen D1 | 12:45 | Sportpark 'Nagelpoel' | ||||||
Leeuwarden D1 | Westerduiven D1 | 12:45 | Sportpark Kalverdijkje | ||||||
Barneveld D1 | Zutphen D1 | 12:45 | Wethouder Rebellaan |