loginvolg ons: 
    Instagram

Zaal Meisjes O12-2

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 feb SV Kampong Hockey MO12-4C
0
11:40 12:10 thuis Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM 
4 feb CMHC MO12-1
0
12:20 12:50 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM 
12 feb Zwaluwen Utrecht MO12-3
0
13:00 13:30 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT 
12 feb Schaerweijde MO12-4
0
13:40 14:10 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ
UTRECHT 
19 feb SV Phoenix MO12-2A
0
09:40 10:10 uit Hoenderdaal
  Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA
DRIEBERGEN-RIJSENBURG 
19 feb DMHC Shinty MO12-2
0
10:20 10:50 uit Hoenderdaal
  Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA
DRIEBERGEN-RIJSENBURG 
1 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg MO12-1 8 21 7 0 1 25 5 0
2 Spitsbergen MO12-2 6 16 5 1 0 24 5 0
3 Phoenix MO12-2A 8 13 4 1 3 20 15 0
4 Kampong MO12-4C 6 11 3 2 1 18 10 0
5 Shinty MO12-2 6 8 2 2 2 6 9 0
6 Schaerweijde MO12-4 6 0 0 0 6 3 22 0
7 Zwaluwen MO12-3 8 0 0 0 8 6 36 0


Uitslagen
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Zwaluwen MO12-3 Culemborg MO12-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty MO12-2 Culemborg MO12-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO12-3 Shinty MO12-2 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
.. Culemborg MO12-1 Zwaluwen MO12-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO12-3 Phoenix MO12-2A (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg MO12-1 Phoenix MO12-2A (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty MO12-2 Kampong MO12-4C (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-4C Schaerweijde MO12-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty MO12-2 Schaerweijde MO12-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Kampong MO12-4C Spitsbergen MO12-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-2 Zwaluwen MO12-3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong MO12-4C Zwaluwen MO12-3 (8-3)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-2A Schaerweijde MO12-4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg MO12-1 Schaerweijde MO12-4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-2A Culemborg MO12-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Spitsbergen MO12-2 Shinty MO12-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-2A Zwaluwen MO12-3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg MO12-1 Shinty MO12-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zwaluwen MO12-3 Kampong MO12-4C (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-2 Culemborg MO12-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Phoenix MO12-2A Kampong MO12-4C (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 JANUARI 2023
.. Spitsbergen MO12-2 Schaerweijde MO12-4 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde MO12-4 Phoenix MO12-2A (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen MO12-2 Phoenix MO12-2A (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Culemborg MO12-1 Kampong MO12-4C 11:30 Beusichem, Sport & Event Center
  Spitsbergen MO12-2 Kampong MO12-4C 12:10 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg MO12-1 Spitsbergen MO12-2 12:50 Beusichem, Sport & Event Center
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Schaerweijde MO12-4 Shinty MO12-2 13:30 De Blaesweijde (Schaerweijde)
  Shinty MO12-2 Zwaluwen MO12-3 14:10 De Blaesweijde (Schaerweijde)
  Schaerweijde MO12-4 Zwaluwen MO12-3 14:50 De Blaesweijde (Schaerweijde)
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Kampong MO12-4C Phoenix MO12-2A 9:30 Kamponghal XXL
  Phoenix MO12-2A Shinty MO12-2 10:10 Kamponghal XXL
  Kampong MO12-4C Shinty MO12-2 10:50 Kamponghal XXL
  Zwaluwen MO12-3 Spitsbergen MO12-2 13:30 Hoograven
  Schaerweijde MO12-4 Spitsbergen MO12-2 14:10 Hoograven
  Zwaluwen MO12-3 Schaerweijde MO12-4 14:50 Hoograven
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  Shinty MO12-2 Phoenix MO12-2A 9:30 Hoenderdaal
  Phoenix MO12-2A Spitsbergen MO12-2 10:10 Hoenderdaal
  Shinty MO12-2 Spitsbergen MO12-2 10:50 Hoenderdaal
  Schaerweijde MO12-4 Culemborg MO12-1 12:10 De Blaesweijde (Schaerweijde)
  Kampong MO12-4C Culemborg MO12-1 12:50 De Blaesweijde (Schaerweijde)
  Schaerweijde MO12-4 Kampong MO12-4C 13:30 De Blaesweijde (Schaerweijde)