loginvolg ons: 
    Instagram

Dames 1

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt H.C. Eemvallei D1
thuis
19 mrt HHC Haackey D1
0
uit route
26 mrt Hockey Club Zeewolde D1
thuis
2 apr M.H.C. Barneveld D1
25
uit route
16 apr HC Ares D1
thuis
23 apr MHC De Mezen D1
35
uit route
14 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden D1
thuis
21 mei MHCZutphen D1
50
uit route
4 jun MHC Roden D1
0
11:45 12:45 uit route
11 jun Flevoland D1
thuis
18 jun GoorseMHC D1
0
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei D1 11 28 9 1 1 37 11 0
2 Leeuwarden D1 11 25 8 1 2 37 16 0
3 Mezen D1 11 25 8 1 2 39 24 0
4 Roden D1 11 18 6 0 5 25 24 0
5 Zeewolde D1 11 18 5 3 3 38 24 0
6 Spitsbergen D1 11 16 5 1 5 19 26 0
7 Ares D1 11 14 4 2 5 18 23 0
8 Zutphen D1 11 13 3 4 4 14 15 0
9 Goor D1 11 12 4 0 7 22 30 0
10 Barneveld D1 11 12 4 0 7 18 28 0
11 Flevoland D1 11 7 2 1 8 11 19 0
12 Haackey D1 11 2 0 2 9 5 43 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Ares D1 Roden D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D1 Mezen D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Leeuwarden D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D1 Spitsbergen D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goor D1 Flevoland D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Flevoland D1 Eemvallei D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Haackey D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Zeewolde D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Barneveld D1 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mezen D1 Ares D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Roden D1 Goor D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Ares D1 Leeuwarden D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D1 Zutphen D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Spitsbergen D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D1 Flevoland D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D1 Goor D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D1 Roden D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Goor D1 Haackey D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D1 Zeewolde D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Barneveld D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Ares D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Mezen D1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roden D1 Eemvallei D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Mezen D1 Zutphen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ares D1 Spitsbergen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D1 Flevoland D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Goor D1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haackey D1 Eemvallei D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Roden D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Eemvallei D1 Zeewolde D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goor D1 Barneveld D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D1 Ares D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Mezen D1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Leeuwarden D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roden D1 Haackey D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Haackey D1 Zutphen D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Ares D1 Goor D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D1 Eemvallei D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Haackey D1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Roden D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Spitsbergen D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D1 Flevoland D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Haackey D1 Barneveld D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei D1 Ares D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goor D1 Mezen D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland D1 Leeuwarden D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Zutphen D1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roden D1 Zeewolde D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Ares D1 Haackey D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barneveld D1 Zeewolde D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Roden D1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Flevoland D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Goor D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D1 Eemvallei D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Barneveld D1 Roden D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Haackey D1 Mezen D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Ares D1 Barneveld D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen D1 Goor D1 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D1 Eemvallei D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leeuwarden D1 Haackey D1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mezen D1 Zeewolde D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roden D1 Flevoland D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 2 DECEMBER 2022
.. Flevoland D1 Spitsbergen D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Eemvallei D1 Leeuwarden D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Goor D1 Zutphen D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Ares D1 (5-4)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Flevoland D1 Goor D1 0:00 Sportpark 'De West'
  Spitsbergen D1 Eemvallei D1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zutphen D1 Haackey D1 0:00 Zuidveen
  Mezen D1 Barneveld D1 0:00 Sportpark Parkweg
  Roden D1 Ares D1 12:45 Gem. Sportpark
  Leeuwarden D1 Zeewolde D1 12:45 Sportpark Kalverdijkje
ZONDAG 19 MAART 2023
  Ares D1 Mezen D1 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
  Barneveld D1 Leeuwarden D1 0:00 Weth. Rebellaan
  Haackey D1 Spitsbergen D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Eemvallei D1 Flevoland D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Goor D1 Roden D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Zeewolde D1 Zutphen D1 12:45 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 26 MAART 2023
  Goor D1 Eemvallei D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Flevoland D1 Haackey D1 0:00 Sportpark 'De West'
  Spitsbergen D1 Zeewolde D1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zutphen D1 Barneveld D1 0:00 Zuidveen
  Leeuwarden D1 Ares D1 12:45 Sportpark Kalverdijkje
  Roden D1 Mezen D1 12:45 Gem. Sportpark
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Ares D1 Zutphen D1 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
  Barneveld D1 Spitsbergen D1 0:00 Weth. Rebellaan
  Zeewolde D1 Flevoland D1 0:00 Sportpark Horsterweg
  Haackey D1 Goor D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Eemvallei D1 Roden D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Mezen D1 Leeuwarden D1 0:00 Sportpark Parkweg
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Eemvallei D1 Haackey D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Goor D1 Zeewolde D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Flevoland D1 Barneveld D1 0:00 Sportpark 'De West'
  Spitsbergen D1 Ares D1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zutphen D1 Mezen D1 0:00 Zuidveen
  Roden D1 Leeuwarden D1 12:45 Gem. Sportpark
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Mezen D1 Spitsbergen D1 0:00 Sportpark Parkweg
  Ares D1 Flevoland D1 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
  Barneveld D1 Goor D1 0:00 Weth. Rebellaan
  Zeewolde D1 Eemvallei D1 0:00 Sportpark Horsterweg
  Haackey D1 Roden D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Leeuwarden D1 Zutphen D1 12:45 Sportpark Kalverdijkje
ZONDAG 14 MEI 2023
  Haackey D1 Zeewolde D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Eemvallei D1 Barneveld D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Goor D1 Ares D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Flevoland D1 Mezen D1 0:00 Sportpark 'De West'
  Spitsbergen D1 Leeuwarden D1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Roden D1 Zutphen D1 12:45 Gem. Sportpark
ZONDAG 21 MEI 2023
  Mezen D1 Goor D1 0:00 Sportpark Parkweg
  Ares D1 Eemvallei D1 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
  Barneveld D1 Haackey D1 0:00 Weth. Rebellaan
  Zeewolde D1 Roden D1 0:00 Sportpark Horsterweg
  Zutphen D1 Spitsbergen D1 0:00 Zuidveen
  Leeuwarden D1 Flevoland D1 12:45 Sportpark Kalverdijkje
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Zeewolde D1 Barneveld D1 0:00 Sportpark Horsterweg
  Haackey D1 Ares D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Eemvallei D1 Mezen D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Goor D1 Leeuwarden D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Flevoland D1 Zutphen D1 0:00 Sportpark 'De West'
  Roden D1 Spitsbergen D1 12:45 Gem. Sportpark
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Ares D1 Zeewolde D1 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
  Spitsbergen D1 Flevoland D1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Zutphen D1 Goor D1 0:00 Zuidveen
  Mezen D1 Haackey D1 0:00 Sportpark Parkweg
  Roden D1 Barneveld D1 12:45 Gem. Sportpark
  Leeuwarden D1 Eemvallei D1 12:45 Sportpark Kalverdijkje
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Barneveld D1 Ares D1 0:00 Weth. Rebellaan
  Zeewolde D1 Mezen D1 0:00 Sportpark Horsterweg
  Haackey D1 Leeuwarden D1 0:00 Groot-Scholtenhagen
  Eemvallei D1 Zutphen D1 0:00 Sportpark Caraiben
  Goor D1 Spitsbergen D1 0:00 Sportpark Rubensstraat
  Flevoland D1 Roden D1 0:00 Sportpark 'De West'