20 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
Hockeyclub De Haaskamp MO12-1-mix | 09:40 | 10:10 |
|
info | |||
Fluiten: Laura van der Leij (Zaal DO25-2) en Kiki van Dijk (Dames 2) | ||||||||
|
DMHC Shinty MO12-3 | 09:50 | 10:20 |
|
info | |||
Fluiten: Eva Christiaans (DO25-3) | ||||||||
|
MHC Maarn MO12-1 | 1 | 6 |
|
info | |||
Fluiten: Jikkemijn van de Bovenkamp (Zaal MO18-1) en Leah Soekimo (Meisjes O18-1) | ||||||||
|
DMHC Shinty MO14-2 | 10:50 | 11:20 |
|
info | |||
Fluiten: Jasper Nellestijn (Heren 2) | ||||||||
|
Doornse Hockey Club MO14-3 | 35 | 09:25 | 10:30 |
|
info | ||
|
M.H.C. Barneveld MO14-2 | 25 | 12:35 | 13:30 |
|
info | ||
|
CMHC MO16-1 | 11:15 | 12:00 |
|
info | |||
Fluiten: Job van Hardeveld (Jongens O18-1) en Ivo Koppert (Jongens O18-1) | ||||||||
|
MHCN MO16-2 | 42 | 12:15 | 13:40 |
|
info | ||
|
Hockeyclub Amersfoort MO16-8 | 40 | 09:35 | 10:45 |
|
info | ||
|
Zwaluwen Utrecht MO16-2 | 11:40 | 12:10 |
|
info | |||
Fluiten: Floor Jansen (DO25-1) en Dick van Loo (Heren Veteranen A) | ||||||||
|
H.C. Eemvallei MO16-5 | 0 | 15:05 | 15:35 |
|
info | ||
|
Dorsteti MO18-1 | 45 | 12:25 | 13:40 |
|
info | ||
|
MHC Leusden JO12-1 | 40 | 1 | 1 |
|
info | ||
|
HC Rijnvliet JO18-1 | 13:20 | 13:50 |
|
info | |||
Fluiten: Quinten Koopmans (Heren 1) |
20 april | Jongste Jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
DMHC Shinty MO10-1 | 30 | 2 | 3 |
|
info | ||
|
MHC Leusden MO10-2 | 40 | 3 | 5 |
|
info | ||
|
Schaerweijde MO10-3 | 3 | 7 |
|
info | |||
|
SV Kampong Hockey MO8-1 | 6 | 4 |
|
info | |||
|
SV Phoenix MO8-Wit | 30 | 3 | 7 |
|
info | ||
|
Hockey Club Houten MO9-3 | 40 | 7 | 2 |
|
info | ||
|
SV Phoenix MO9-Oranje | 2 | 4 |
|
info | |||
|
Hockeyclub De Haaskamp MO9-1-mix | 11 | 4 |
|
info | |||
|
M.H.C. Barneveld MO7-1-mix | 11 | 12 |
|
info | |||
|
DMHC Shinty JO10-2 | 3 | 8 |
|
info | |||
|
G.H.C. RAPID JO9-1 | 40 | 07:50 | 09:00 |
|
info | ||
|
Schaerweijde JO9-3 | 37 | 08:35 | 09:40 |
|
info |