loginvolg ons: 
    Instagram
Wedstrijdschema
zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb

laat schema zien voor



4 februari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Meisjes O12-2  SV Kampong Hockey MO12-4C    2 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM
Zaal Meisjes O12-2  CMHC MO12-1    1 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM
Zaal Meisjes O12-3  Nijkerk MO12-1    17:50 VEENENDAAL
Fluiten: Eva Christiaans (Meisjes O18-2) en Lotte Dijkhuizen (Meisjes O18-2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O12-3  Doornse Hockey Club MO12-1    16:30 VEENENDAAL
Fluiten: Eva Christiaans (Meisjes O18-2) en Lotte Dijkhuizen (Meisjes O18-2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O12-5  MHC Maarn MO12-2    10:50 MAARN
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR
MAARN
Zaal Meisjes O12-5  SV Phoenix MO12-3A    10:10 MAARN
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR
MAARN
Zaal Meisjes O14-1  SV Phoenix MO14-1    16:10 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN
Zaal Meisjes O14-1  MHC Woerden MO14-1    15:30 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV
WOERDEN
Zaal Meisjes O14-5  Hockeyclub UNO MO14-4    14:00 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA
UTRECHT
Zaal Meisjes O14-5  Hockeyclub SCHC MO14-9    14:40 UTRECHT
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA
UTRECHT
ZAALBLOK  ZAAL Nijkerk MO12-1 Doorn MO12-1    17:10 VEENENDAAL
Fluiten: Eva Christiaans (Meisjes O18-2) en Lotte Dijkhuizen (Meisjes O18-2)
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
ZAALBLOK  ZAAL Nieuwegein MO9-3 Maarssen MO9-6    2 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
ZAALBLOK  ZAAL Phoenix MO10-3 Soest MO10-3    15:10 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
 
Zaal Jongens O18-1  MHC Fletiomare JO18-4    15:30 VLEUTEN
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ
VLEUTEN
Zaal Jongens O18-1  Doornse Hockey Club JO18-2    16:10 VLEUTEN
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ
VLEUTEN

4 februari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Dames 1  CMHC D1    4 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM
Zaal Dames 1  Dorsteti D1    5 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB
BEUSICHEM
Zaal DO25-23  Hockey Club Houten DO25-2    16:10 IJSSELSTEIN
IJsselhal De
Oranje Nassaulaan 50
3402CJ
IJSSELSTEIN
Zaal DO25-23  HC IJsseloever DO25-3    15:30 IJSSELSTEIN
IJsselhal De
Oranje Nassaulaan 50
3402CJ
IJSSELSTEIN

4 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes O8-1  VMHC Spitsbergen Meisjes O8-2    11:00  11:30 Veld 1  info
Aangevraagd door de JJ veld1 van 11:00 uur tot 12:30
Meisjes O8-2  VMHC Spitsbergen Meisjes O8-1  11:00  11:30 uit -   info
Aangevraagd door de JJ veld1 van 11:00 uur tot 12:30
 
Zaal Meisjes O10-2  SV Phoenix MO10-3    15:50 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O10-2  MHC Soest MO10-3    14:30 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O9-1  SV Kampong Hockey MO9-6    1 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
Zaal Meisjes O9-1  H.C. Eemvallei MO9-2    2 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
Zaal Meisjes O9-3  MHV Maarssen MO9-6    3 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
Zaal Meisjes O9-3  MHCN MO9-3    0 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD
VEENENDAAL
 
Jongens O8-1  VMHC Spitsbergen Jongens O8-1    11:00  11:00 Veld 1  info
Veld 1 gereserveerd voor de jongste jeugd van 11:00 uur to 12:30
Jongens O8-1  VMHC Spitsbergen Jongens O8-1  11:00  11:00 uit -   info
Veld 1 gereserveerd voor de jongste jeugd van 11:00 uur to 12:30
 
Zaal Jongens O9-1  HC IJsseloever JO9-1    4 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastr 27
3405XP
BENSCHOP
Zaal Jongens O9-1  DMHC Shinty JO9-2    3 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastr 27
3405XP
BENSCHOP